الجمعة، 6 نوفمبر 2015

علل و درمان ضعف و خستگی و خستگی

دلایل زیادی وجود دارد که منجر به احساس خستگی و خستگی تلاش کمتر، که در آن بسیاری از مردم شکایت نان از مشکل خستگی Alhdiz اگرچه تلاش عمده ای است که نیاز به خستگی شدید وجود دارد، و دلایل ممکن است عضویت فیزیکی ممکن است به دلایل روانی.

آن است باسیلوس دلایل ممکن است احساس بسیار خسته عنوان یک نتیجه از بیماری های آلی مانند کم خونی یا لاسکر و یا هپاتیت یا مشکلات گردش خون، قلب و یا اعصاب، پس از آن باید Ahalilat لازم برای معاینه کامل پس از مشورت با دکتر خود کار می کنند و حتی یک بار.

دلایلی که منجر به خستگی و خستگی شدید روانی و خلق و خو، وضعیت روانی تاثیر قوی بر بهداشت عمومی، به عنوان حالت ذهنی ضعیف و فشار خلق و خوی همه اعضای بدن، از جمله شکارچیان قلب و اعصاب که به شدت تحت تأثیر رخ می دهد نقص در کار عضو در بدن، و در نتیجه خستگی و خستگی است.

بنابراین، اول درمان است به معاینه و عمل تجزیه و تحلیل لازم بازدید از دکتر و از سیگار کشیدن خودداری کنند و از بیش از حد خودداری اطمینان از آن، تغذیه و دسترسی به مقدار کافی از ویتامین ترکیب پو و آهن از عناصر و ویتامین C مناسب، و دور یک بار اقامت و برای همه علل اضطراب و تنش، غم و اندوه و افسردگی، در حالی که اصرار خود احساس امید و خوش بینی و اشتها برای زندگی است.

مردم و زندگی کسب اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید

ليست هناك تعليقات:

إرسال تعليق